İade Politikası & Sipariş İptali

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; 

1.    Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz ürün şayet kusurlu ya da ayıplı değil ve iade edilmek isteniyorsa, 15 gün içinde eksiksiz tüm aksesuar ve kutusu ile deforme edilmemiş halde teslim edilmesi gerekmektedir. 

2. Ürünlerinizi ÜCRETSİZ iade edebilmek için öncelikle 0533 508 86 76 numarasından  veya info@monapetrajewelry.com mail adresinden bize ulaşarak iadenizi bildirmeniz gerekmektedir. Daha sonra anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle ürünü belirttiğimiz adrese göndermeniz gerekmektedir.

3. Ürünlerinizi YURTİÇİ kargo firması ile İris Süloş Özbaş adına aşağıdaki adrese ücretsiz iade edebilirsiniz.

4. Ürünleri aşağıdaki teslimat adresine göndermenizi rica ediyoruz.

İris Süloş Özbaş - Monapetra

Etiler Mahallesi Yanarsu sokak Doğan apt. no:44 D:3 K:2 Beşiktaş - İstanbul

Sipariş İptali için ise;

 

Yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Yoğunluk sebebiyle bazen mailerin geç kontrol edildiğini belirtmek gerekmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıktığında ise; 

•    Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.

•    İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir.